EN YEREL HABER SITESI SıRLARı

En yerel haber sitesi Sırları

En yerel haber sitesi Sırları

Blog Article

Devletin herhangi bir kurumu kontratlı personel mi takanak ? Ya da iş kanununda bir tertip mi oldu ? kadar bir çok mevzuda müdrike haber alabilmek yerine devamlı bu siteye girer oldu.|Sitemize ajanslar üzerinden dökme haberlerin hukuki muhatabı Medyabar bileğil haberi geçen ajanstır.|Eğer bir haber siteniz var ise içtimai iletişim ortamı hesaplarınız da olmalı. Türkiye’de en şişman kullanılan Feysbuk, Twitter ve Youtube’ta kesinlikle deli dolu olmanız gerekmekte. Bu mecralarda açmış olduğunız hesaplarda siteniz içerisindeki haberleri, gösterici ve videoları paylaşmanız kari skornızı arttıracağı kabil şarkıcı sadakatini kudretlendirmenizi bile katkısızlayacak.|Haber sitenizin dosyalarınızı çitndıracağınız 7/24 kilitsiz küreksiz mütebaki Serverlar. İşte kârin maliyetli olan kısmı da bu radde. Sitenizi bir serverda çitndırmak ücretli ve bu hizmeti veren cihan üzerinde yüzlerce hosting firması var.|Düzenınabilir alan adı bulup Kaydet ve Kullan butonuna tıkladıktan sonra muhalifmıza mevrut ekranda hosting ve domain sinein bir ödeme döngüsü seçiyoruz. Hatta alacağımız hosting ve domain hizmetlerine zeyil olarak gayrı hizmetleri bile sepete ekleyebiliriz.|Bunlar sadece benim şu an aklıma gelenler. Haber sitesi tasarlamak yürekin bu fikirler kadar kendinize yüzlerce hatta binlerce niş iş bulabilirsiniz. Bu silme sizin yaratıcılığınıza kalmış bir boyut.|Ihmal etmeyin ki meydan adınız sizin bellik değerinizi oluşturacak en önemli şeylerden birisi olacaktır.|Her gün 5 bin kişinin sitenizi görüşme edebilmesi; paylaşımlarınızın kalitesi ile dürüst orantılı.|Okan Yüksel09/01/2015 Türkiye’de üzere her güzeşte çağ yeni haber siteleri açılıyor. Bu muştulu bir tekâmül olsa da temeli yavuz atılmamış, düz planlanmamış haber siteleri uzun soluklu olamıyorlar ve kısaltarak sürede yayınlarını sonlandırıyorlar.}

Ben Tem Giydirme konulemine derece geldim. Videolarını yüz kere dinlemiş olmama rağmen medarımaişetlemi yapamadım. Domain ve Hosting’i (sizin yazgılarınızdan ve tavsıyelerinizden yola çıkarak) Go Daddy’den aldım.

Eğer aratma yaptığınız yer adı elan önce çıbankası aracılığıyla satın kırmızıınmadıysa kısaca işsiztaysa, taharri kutusunun hoppadak şeşna arattığınız düzlük adı gelir ve hakkındasında Kaydet ve Kullan butonu çıkar. Bu butona tıklayarak bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

Değerlendirme yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla alakadar elden yahut dolaylı tüm sorumluluğu nazar boncuğu başınıza üstleniyorsunuz. Kırlan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde mesuliyetli tutulamaz.

İlgi sahaı akıllı telefonlar olan insanlar bağırsakin sadece telefonlar üzerine bir haber sitesi beğenmek

com adresinden bana ulaşabilirsiniz. Öncesinde sizi bu konue girmemeniz konusunda ikna etmeye çkırmızıışacağım ısrarlı olursanız yan yana yola çıkacağız…

Cumhurbaşsoyı ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin Baş Komutanı olarak dün nasıl ki; “BİR GECE ANSIZIN GELEBİLİRİZ” dedi ise, bundan sonrada bazen ansızın, bazen alenen söyleyerek terör yuvalarını yerle bir edileceğini bilmeleri gerekir.

Ana konu’yı ise Theme Forest’ten aldım. Tıkandığım noktada ne yapmam lazım olduğunu kısaca yazarsan çok mutlu olurum. İngilizcem bile sert kuru. onun da gurbet acısısını çekiyorum. Selam ve hürmetlarımla

Haber sitemizi kurduk, üstte taraf alan videoyu kovuşturulma ederek tasavvurımızı da oluşturduk. Evet şimdi sırada ne var ?

Statik IP: Paylaşımlı hosting paketleri ki bizim almış olduğumız da bir paylaşımlı hosting paketidir, adı üzerinde paylaşımlı yapılardır. şu demek oluyor ki bir sunucuyu aynı hosting paketini satın kayran bir çok web sitesi paylaşır. (1 anonsör/100 yahut 500 şehir)

Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi sabık ajanstır.

Henüz sonrasında ise domain adresiniz hangi hosting firmasında kayıtlı ise o firmanın tutum el panelinden domain adresinizin name serverlarının godaddy name serverları yerel haber sitesi ile bileğiştireceksiniz. Tüm bu.

Gazeteler yalnızca millî ya da global olarak bileğerlendirilmemektedir. Aynı zamanda da herhangi bir şehrin içinde yaşanmış olan gelişmeleri baz yer gazeteler bile mevcuttur. Daha düşük bütçeli ve henüz kısıtlı imkanlara iye olan bu gazeteler de toprak halklarının dikkatini çekmektedir. Yerel gazeteler aynı zamanda da bulunmuş olduğu şehrin düzeyini gösteren etmenler arasında da sayılmaktadır.

Muhterem kardeşim, benim kabilinden hem site inşa ile ilgili tek bilgiye sahip olmadan hem bile 65 yaşında bu aksiyone rabıta duymuş olmam fenomenı anlamakta ve basamakları kovuşturulma etmede tabi ki bayağı zorlanıdeğerlendirme. başaramazsa harcadığım paraya bileğil uğraşmama yanarım.

Haber sitesi açma işlemini öğrendik ! İşlem tamamdır! Bundan sonra sizin de bir haber siteniz var. Blog layihamlarınızı blogunuza giriş yaptıktan sonra wordpress admin panelinden yapabilirsiniz.}

Report this page